Červenec 2007

Home

28. července 2007 v 13:57 | cuba6* |  Home
Všechny vítám na mím blogu o fingerboardingu, který vznikl 18.2.2007. Blog ještě není hotoví tak bych byl rád kdyby jste to respektovali při hlasování v anketách atd..., jak by ste tento blog vylepšily pište pls do návštěvní knihy, za všechny dobrý komentáře a hlasy v anketách dík. Pokud by ste se chtěli na něco zeptat tak moje icq najdete v kontaktech v rubrice já a moje výbava.
!!!!!!!!DŮLEŽITÉ!!!!!!!!!!!!: Asi jste si všimli, že sem na blog hodně dlouho nic nepřidal a to proto, že dělám stránku www.fbr-is-gr8.ic.cz, takže nemám moc čas ani náladu přidávat články na tento blog. Na nové stránce bude lepší design a články, které skopčím z tohoto blogu nejdřív aktualizuju a to tak, že tam budou hlavně nový fotky a některý videa taky. Ještě ale nevím kdy to bude hotový, protože to dá ještě hodně práce všechno obnovit a nahrát na net, takže se zatím můžete těšit a fandit ať je to co nejdřív. PS: Na adrese www.fbr-is-gr8.ic.cz zatím nic není jelikož tam stránku budu nahrávat až bude hotová nebo skoro hotová...
Jinak všechny dotazy prosim pište do návštěvní knihy ať nemusím projíždět všechny články s novýma komentářema.. dik
Pozor pozor, přidal sem chat! jelikož nevím jak se dává přímo na blog (jestli to vůbec jde), tak sem dal vstup na samostatnou stránku, doufám, že budete chodit chatovat co nejčastějš, a že se dozvíte všechno co potřebujete.
DŮLEŽITÉ: Asi ste si všimli, že sem přidal do menu ,,poslat zprávu autorovi'' a tak bych byl rád, kdyby jste mě přestali psat blbosti jako zdar, bsauhdfbusf, atd. Pište pls jenom důležitý a když chcete abych vám odpověděl, tak napište email, na kterej mám odpovědět. Dík.
SHÁNÍME LIDI NA POKEC NA www.ruzzaforum.wz.cz TAK SE URČITĚ ZAREGISTRUJTE A POŤTE KECAT O FBR DÍK!
10 nejnovějších událostí na blogu:
13.6.2007 - PŘEMOHL SEM SE A PŘIDAL SEM PÁR DALŠÍCH E-SHOPŮ CLICK
+ NÁVOD NA KOLA S GUMOU TadY
14.6.2007 - NĚCO NOVÝHO TADY
28.6.2007 - MÁM NEW FBR KOMPLET VÍCE ZDE + MOJE FOTKY TRIKŮ S TOUTO DESKOU PŘESNĚ .:TU:.
1.7.2007 - NEW FOTKY OD NÁVŠTĚVNÍKA Mikyky TADY
3.7.2007 - DNESKA SEM SE DO TOHO PUSTIL A JE TOHO TADY HODNĚ NOVÝHO. KONEČNĚ SEM NAPSAL TEN DLOUHO SLIBOVANEJ NÁVOD NA IMPOSSIBLE TU DÁL SEM PŘIDAL NĚKOLIK ANKET ZDE, ZALOŽIL SEM RUBRIKU FBR ZÁVODY, DO KTERÉ BUDU PŘIDÁVAT VEŠKERÝ INFO O BLÍŽÍCÍCH SE ZÁVODECH, VIDEJÍCH ZE ZÁVODŮ ATD. A ROVNOU TU MÁME PRVNÍ ZÁVODY VÍCE TADY A PRVNÍ DVĚ VIDEA ZE ZÁVODŮ V PROSTĚJOVĚ TAJI. DÁL TU MÁME ČLÁNEK O DEAD WOOD ZDE TOŤ PRO DNEŠEK VŠE.
15.7.2007 - TAK LIDIČKY ZÍTRA ODJÍŽDÍM AŽ DO PÁTKU DO PRYČA TAKŽE TU TOHO MOC NEČEKEJTE, ALE CO SE VRÁTÍM TAK CO NEJDŘÍV PŘIDÁM PÁR VĚCÍ A TO ASI NÁVOD NA PIKNIKÁČ ZE DŘEVA!, NÁVOD NA RAIL ROLL JAK SEM SE TAK DÍVAL NA TU ANKETU A MOŽNÁ EŠTĚ NECO. TAK SE ZATIM MĚJTE A JEZDITE NA FBR DOKUD VÁM PRSTY STAČÍ!
22.7.2007 - V PÁTEK SEM SE VRÁTIL, ALE ČAS NA BLOG SEM SI UDĚLAL AŽ VČERA VEČER, ZAČAL SEM PSAT TEN NÁVOD NA PIKNIKÁČ A DNESKA SEM HO DODĚLAL, TAK ČEKUJ TADY A TEĎ DU NATÁČET VIDEO NA RAIL ROLL ;-)
24.7.2007 - INFO O ZÁVODECH V ŽAMBERKU ZDE A TEN NÁVOD NA RAIL ROLL SNAD ZÍTRA :-( ...
25.7.2007 - NO TAK ZÍTRA UŽ JE DNESKA A TAK TADY MÁTE TEN SLIBOVANEJ NÁVOD NA RAIL ROLL ANI S VIDEEM :-) A TAKY STE SI MOHLI UŽ VČERA VEČER VŠIMNOUT, ŽE SEM PŘIDAL PÁR BANNERŮ NA HLAVNÍ STRÁNKU A CELÝ SEM TO TAM TÍM PÁDEMZMĚNIL UVIDÍTE KDYŽ SJEDETE TROCHU NÍŽ :-)
28.7.2007 - PŘIDAL SEM NÁVOD NA BARVENÍ TRUCKŮ TAK TO VOČEKUJTE TADYK
Statistika návštěv:
TOPlist
UPOZORNĚNÍ: BEZ MÉHO SOUHLASU JE ZAKÁZÁNO NĚCO Z TOHOTO BLOGU KOPÍROVAT!
Bannery:
SnobstyleSwat.czBanditosFinga Fingerboards
Fbr MasSacre Crew
Flames
Obsah fóra Czech Freestyle Fingerboarding

Barvení trucků

28. července 2007 v 13:53 | cuba6* |  Rady a návody
Takže po pár dnech strávených barvením a testováním barvy na truckách sem zjistil, že se mě asi nepovede, aby se barva z treku neseškrabala a tak sem dávám aspoň návod jak to nabarvit ikdyž se vám to seškrabe v místě, kde děláte grindy.
Potřebujete:
trucky (neasi), nějakej štěteček, barvu - já sem použil barvu na modely značky Revell (viz.obrázek) jedna lahvinka stojí myslím něco kolem 50Kč, a to bude všechno.
Napřeď si sundejte treky z fingra a kompleťně je rozmontujte a naneste první tenkou vrstvu barvy. Počkejte pár hodin ať vám barva zaschne a poté přidejte další vrstvu barvy a nechte zaschnout nejlíp přes noc.
Tady můžete vidět jak se mě po pár grindech seškrabala barva:

Fingerboard JAM ŽAMBERK

24. července 2007 v 20:03 | cuba6 |  FBR závody
A sou na vyhlídce další závody! Více info na plakátě, myslím, že je zbytečný to tu rozepisovat. Pokud by se někdo chtěl na něco zeptat, tak navštivte www.ruzzaforum.wz.cz a tam vlezte do tématu o tomto závodě...........

Návod na piknikovej stůl ze dřeva

22. července 2007 v 12:07 | cuba6 |  Rady a návody
Není to dávno, co sem si vyrobil piknikáč ze dřeva. Samozřejmě sem si fotil průběh výroby a tak vám tu dávám návod na tento piknik table.
Potřeby: Tenčí překliška, kus pevnějšího dřeva - postačí trochu silnější překliška, železná tyčka o průměru asi 0.5cm, lepidlo Herkules, nějaký lepidlo, co lepí na dřevo ani na železo já sem použil sekundový, nějakou širší hůlku (viz.obr.), a pak nějaký nářadí a kdo chce tak nějaký různý vylepšení jako samolepky a tak dál.

Začneme tak, že si nařežeme:
2x laťku 30cm x 3.5cm ze slabší překlišky
2x 20cm x 4cm a 2x 10.5cm dole a 9cm nahoře x 5cm a tyto dvě laťky slepte k sobě z jedné strany dalšímy dvěmi laťkamy, aby vznikly dva boky piknikáču, nevim jak bych to líp vysvětlil, rači se podívejte na obrázek.
1x 30cm x 13cm z silnější překlišky (já to nemám z překlišky, ale z ní by to bylo lepší)
2x 30cm dlouhou tyčku o průměru 0.5cm
1x asi 24cm x 2.5cm ze slabší překlišky, tu nařežte až naposledy, až bude piknikáč hotovej, aby vám tam dobře pasovala, protože musí být hodně přesná. Je to ta laťka, která je uvnitř jako spevnění.
2x kvádr třeba z nějaké hůlky na rajčata. 8.5cm x 3cm x 1.5cm (nemusí to být úplně přesně)
Teď si vemte tu překlišku 30 x 13 a ty dva kvádry z hůlky a slepte je Herkulesem podle obrázku. Nechte je pořádně zaschnout. Nejlepší je dat to celí mezi nějaký dvě desky, zavřit do svěráku a nechat to tam přes noc. Další den si vemte ty dva ,,boky'' a nalepte je z boku na celek jak je to na obrázku.
To nechte taky pořádně zaschnout, ale nedávejte to do svěráku, to by nedopadlo dobře. A teď když je to zaschlí, tak jenom přilepte ty laťky 30cm x 3,5cm, to sou sedátka ať máte na čem sedět a bez nich by to vypadalo hnusně... Poté si změřte délku toho vnitřku z jedné strany na druhou a nařežte si tak dlouhou laťku. Pak ji tam vlepte, to je ta na spevnění.
Teť by to mělo vypadat takhle:
No a teď zbývá jenom koping. Vemte si ty tyčky a sekundový lepidlo (nebo jiný lepidlo na dřevo a na železo) a normálně přilepte tyto tyčky na boky a nechte je těch pár sekund zaschnout. Já bych moc sekundový lepidlo nedoporučoval, protože hrozně rychle schne, takže než ho stihnete napiplat na celou tyčku tak už je zaschlí a taky mám od něho celou tu tyčku zapaplanou a hnusnou, takže si radši najděte nějaký lepší lepidlo. No a máte hotovo, kdo chce tak si přidejte náký nálepky ať to vypadá líp a můj konečnej výsledek vypadá takto:
Pokud si nevíte rady, zavolejte zvířátka. U nás v dílně je jich dost.
A nebo pokud si nevíte rady, tak mě napište komentář a já se vám pokusím odpovědět.

Dead wood

3. července 2007 v 16:38 | cuba6 |  CZ firmy, E-shopy
Dead wood desky: Dobrej kejv,patky víc nahnutý,pěkný designy,broušení v poho. Více na www.deadwood.wz.cz

Videa ze závodů

3. července 2007 v 10:39 | cuba6 |  FBR závody
Sem budu přidávat videa ze závodu v ČR i ze zahraničí.
Tady je video ze závodu z Prostějova, snad nebude vadit RIDE FBR, že jim to tak drze ukradnu, dám sem aspoň odkaz na jejich very good web www.ridefbr.wbs.cz
A tady je další video z těch samých závodů, ale od Banditos, snad taky nebude vadit, že to kradu.

Na jakej flip mám teť napsat návod??

3. července 2007 v 10:24 | cuba6 |  Ankety
Tuto anketu sem založil proto, abych věděl na jakej trik mám udělat návod. Tato anketa bude probíhat asi týden až 2. Potom napíšu návod na trik, který bude mít nejvíc hlasů a na ty další až někdy jindy, tak pls hlasujte.......

Byl(a)s někdy na FBR závodě?

3. července 2007 v 10:21 | cuba6 |  Ankety
wow

Máš svoje FBR video?

3. července 2007 v 10:21 | cuba6 |  Ankety
Máš nebo nemáš?

Pomohl ti můj blog v nečem?

3. července 2007 v 10:20 | cuba6 |  Ankety
?!?

Líbí se ti vzhled blogu?

3. července 2007 v 10:20 | cuba6 |  Ankety
Tak co? What?

Vehicle store fingerboard contest!

3. července 2007 v 10:19 | cuba6 |  FBR závody
Tak a je to tu, nám všech známí a oblíbený FBR jezdec Kari (Vladimír Karásek) pořádá závody na 22.9. 2007. Závod se pojede na dvě disciplíny a to street a best trik. Všechno začíná v 11:00 hodin. Vstupné je 20Kč a startovné 50Kč.
Můžete se nahlašovat na email: fbrkladno@seznam.cz
Více info na www.ruzzaforum.wz.cz v sekci O závodech co budou > FBR závody na Kladně.
Park, na kterým se pojede:Samozřejmě budou ještě nohy u stolu :-)
A plakát:

Já teda nevím jak vy, ale já bych chtěl moc přijet tak doufám, že to vyjde ;-) jakmile se objeví náká další zajímavá zpráva, tak to sem dopíšu.