Home

28. července 2007 v 13:57 | cuba6* |  Home
Všechny vítám na mím blogu o fingerboardingu, který vznikl 18.2.2007. Blog ještě není hotoví tak bych byl rád kdyby jste to respektovali při hlasování v anketách atd..., jak by ste tento blog vylepšily pište pls do návštěvní knihy, za všechny dobrý komentáře a hlasy v anketách dík. Pokud by ste se chtěli na něco zeptat tak moje icq najdete v kontaktech v rubrice já a moje výbava.
!!!!!!!!DŮLEŽITÉ!!!!!!!!!!!!: Asi jste si všimli, že sem na blog hodně dlouho nic nepřidal a to proto, že dělám stránku www.fbr-is-gr8.ic.cz, takže nemám moc čas ani náladu přidávat články na tento blog. Na nové stránce bude lepší design a články, které skopčím z tohoto blogu nejdřív aktualizuju a to tak, že tam budou hlavně nový fotky a některý videa taky. Ještě ale nevím kdy to bude hotový, protože to dá ještě hodně práce všechno obnovit a nahrát na net, takže se zatím můžete těšit a fandit ať je to co nejdřív. PS: Na adrese www.fbr-is-gr8.ic.cz zatím nic není jelikož tam stránku budu nahrávat až bude hotová nebo skoro hotová...
Jinak všechny dotazy prosim pište do návštěvní knihy ať nemusím projíždět všechny články s novýma komentářema.. dik
Pozor pozor, přidal sem chat! jelikož nevím jak se dává přímo na blog (jestli to vůbec jde), tak sem dal vstup na samostatnou stránku, doufám, že budete chodit chatovat co nejčastějš, a že se dozvíte všechno co potřebujete.
DŮLEŽITÉ: Asi ste si všimli, že sem přidal do menu ,,poslat zprávu autorovi'' a tak bych byl rád, kdyby jste mě přestali psat blbosti jako zdar, bsauhdfbusf, atd. Pište pls jenom důležitý a když chcete abych vám odpověděl, tak napište email, na kterej mám odpovědět. Dík.
SHÁNÍME LIDI NA POKEC NA www.ruzzaforum.wz.cz TAK SE URČITĚ ZAREGISTRUJTE A POŤTE KECAT O FBR DÍK!
10 nejnovějších událostí na blogu:
13.6.2007 - PŘEMOHL SEM SE A PŘIDAL SEM PÁR DALŠÍCH E-SHOPŮ CLICK
+ NÁVOD NA KOLA S GUMOU TadY
14.6.2007 - NĚCO NOVÝHO TADY
28.6.2007 - MÁM NEW FBR KOMPLET VÍCE ZDE + MOJE FOTKY TRIKŮ S TOUTO DESKOU PŘESNĚ .:TU:.
1.7.2007 - NEW FOTKY OD NÁVŠTĚVNÍKA Mikyky TADY
3.7.2007 - DNESKA SEM SE DO TOHO PUSTIL A JE TOHO TADY HODNĚ NOVÝHO. KONEČNĚ SEM NAPSAL TEN DLOUHO SLIBOVANEJ NÁVOD NA IMPOSSIBLE TU DÁL SEM PŘIDAL NĚKOLIK ANKET ZDE, ZALOŽIL SEM RUBRIKU FBR ZÁVODY, DO KTERÉ BUDU PŘIDÁVAT VEŠKERÝ INFO O BLÍŽÍCÍCH SE ZÁVODECH, VIDEJÍCH ZE ZÁVODŮ ATD. A ROVNOU TU MÁME PRVNÍ ZÁVODY VÍCE TADY A PRVNÍ DVĚ VIDEA ZE ZÁVODŮ V PROSTĚJOVĚ TAJI. DÁL TU MÁME ČLÁNEK O DEAD WOOD ZDE TOŤ PRO DNEŠEK VŠE.
15.7.2007 - TAK LIDIČKY ZÍTRA ODJÍŽDÍM AŽ DO PÁTKU DO PRYČA TAKŽE TU TOHO MOC NEČEKEJTE, ALE CO SE VRÁTÍM TAK CO NEJDŘÍV PŘIDÁM PÁR VĚCÍ A TO ASI NÁVOD NA PIKNIKÁČ ZE DŘEVA!, NÁVOD NA RAIL ROLL JAK SEM SE TAK DÍVAL NA TU ANKETU A MOŽNÁ EŠTĚ NECO. TAK SE ZATIM MĚJTE A JEZDITE NA FBR DOKUD VÁM PRSTY STAČÍ!
22.7.2007 - V PÁTEK SEM SE VRÁTIL, ALE ČAS NA BLOG SEM SI UDĚLAL AŽ VČERA VEČER, ZAČAL SEM PSAT TEN NÁVOD NA PIKNIKÁČ A DNESKA SEM HO DODĚLAL, TAK ČEKUJ TADY A TEĎ DU NATÁČET VIDEO NA RAIL ROLL ;-)
24.7.2007 - INFO O ZÁVODECH V ŽAMBERKU ZDE A TEN NÁVOD NA RAIL ROLL SNAD ZÍTRA :-( ...
25.7.2007 - NO TAK ZÍTRA UŽ JE DNESKA A TAK TADY MÁTE TEN SLIBOVANEJ NÁVOD NA RAIL ROLL ANI S VIDEEM :-) A TAKY STE SI MOHLI UŽ VČERA VEČER VŠIMNOUT, ŽE SEM PŘIDAL PÁR BANNERŮ NA HLAVNÍ STRÁNKU A CELÝ SEM TO TAM TÍM PÁDEMZMĚNIL UVIDÍTE KDYŽ SJEDETE TROCHU NÍŽ :-)
28.7.2007 - PŘIDAL SEM NÁVOD NA BARVENÍ TRUCKŮ TAK TO VOČEKUJTE TADYK
Statistika návštěv:
TOPlist
UPOZORNĚNÍ: BEZ MÉHO SOUHLASU JE ZAKÁZÁNO NĚCO Z TOHOTO BLOGU KOPÍROVAT!
Bannery:
SnobstyleSwat.czBanditosFinga Fingerboards
Fbr MasSacre Crew
Flames
Obsah fóra Czech Freestyle Fingerboarding
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.